Marka tescil başvuru ücreti marka maliyeti

Marka (R) ismi “ÜcretNET fiyatNET” 2011 Kampanyası! Hızlı Güncel “MARKATescil Başvurusu Harç ücretleri hizmet fiyatları net

“ÜcretNET fiyatNET” 2012

* Marka Bilgi Başvuru Formunu indir

Kayıt İşlemleri Tescil Başvuru fiyatları marka tescil başvuru ücreti marka maliyeti ne kadar? “Marka Tescil” Ücreti Marka tescil başvurusu aşamasında alınan ücretler Türk Patent Enstitüsüne ödenecek sınıf başına harç ücreti ve vekillik ücretinden oluşmaktadır. Marka tescil başvurusu ve tescil aşamaları için ayrı ayrı olmak üzere harç bedelleri, hizmet bedeli ücretleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Marka başvurusu için tanımlanmış 45 mal ve hizmet sınıfı vardır. Marka isimi başvuru ücreti bir sınıf için 120 lira. Başvuru sahibi tek sınıf için talepte bulunabildiği gibi 45 sınıfın tümü için de başvuru yapabilir. Markanın tescil edilmesi halinde ise tescil bedeli marka tescil belgesi düzenleme ücreti olarak 400 lira ödeyecektir. Marka tescil başvurusu ücretleri 2011 yılı “Marka” tescil ücreti “Marka” tescil maliyetleri ne kadardır?..

* Marka tescil başvurusu için hangi belgeler gerekli?
* Marka Bilgi Başvuru Formunu indir
* TPE Marka sınıflandırma nice sınıfları burada

http://www.markapatentr.com Türk Patent Enstitüsü (TPE) Marka tescil başvuru harç bedeli ve ücretleri http://www.turkpatent.gov.tr İndirimli kampanya internet fiyatıdır. Firmalar, şirketler markalarını korumak için tescil yaptırmalıdır.

Marka tescilinin markalaşmanın avantajları nedir, Marka yaratmak, marka tescili almak için neler yapılması gerekenler, Marka isim hakkı almakiçin TPE’ye başvurulması gerekir, * Marka Bilgi Başvuru Formunu indir *** ÖNEMLİ! Başvuru formu üzerine “ÜcretNET fiyatNET” yazınız!

Reklamlar - ADS

5 thoughts on “Marka tescil başvuru ücreti marka maliyeti”

  1. Parfüm satışı için marka almayı düşünüyoruz. Tek sınıf ve sadece parfüm için olacak marka tescili toplamda herşey dahil ne kadara mal olur? Ne kadar sürer? İrtibata geçerseniz sevinirim.

  2. 29. sınıftan et balık ve kumes hayvanlarının etleri ile her nevi işlenmiş et ürünlerinde kullanmak ıcın bir isim dusunuyorum bunun bana maliyeti toplam ne civarda olur birde ödeme konusunda bir esneklik varmı taksit vade vb.

Bir Cevap Yazın